У Тернівці є безкоштовний хліб!

Служба Милосердя разом з магазином «Турецький хліб» у березні 2018 року запустили пілотний соціальний проект «Соціальна полиця». І тепер ті, хто потребує, можуть БЕЗКОШТОВНО взяти в магазині з цієї полиці хліб, або інші вироби.

Наша улюблена Тернівка — містечко невелике і більшість жителів знає магазин «Турецький хліб», який знаходиться в центрі міста. Ми любимо його продукцію: свіжий, із хрусткою скоринкою, смачний хліб та різноманітні солодощі.
Приватний підприємець Олег та його бізнес-партнер Руслан запропонували свою допомогу Службі Милосердя: щонеділі вони жертвували 10-20 булок свіжого хліба для підопічних Служби!

Але особливість милосердя та благодійності в тому, що варто лише почати робити добрі справи і вже неможливо зупинитись! Добро розходиться, як кола по воді: далі, ширше, охоплюючи дедалі більше людей із оточення. Руслан з Олегом вирішили розширити своє піклування на інших нужденних, які не зареєстровані в Службі та яких, на жаль, завдяки реаліям життя багато. Магазин «Турецький хліб» та Служба Милосердя запустили пілотний соціальний проект «Соціальна полиця». І тепер ті, хто потребує, можуть  БЕЗКОШТОВНО взяти в магазині з цієї полиці хліб. Або інші вироби. У вас, дорогі друзі, може виникнути питання: звідки з’являться продукти на Соціальній полиці?

Кожен із нас може взяти участь у цьому проекті! Просто, купуючи щось у магазині «Турецький хліб» собі, по можливості купіть хліб або інші вироби для тих, хто живе у більшій, ніж ви потребі і попросите покласти це на «Соціальну полицю». І все! Дуже просто і не витратно за часом!

Але при цьому користь для вашої душі неоціненна і прямо пропорційна витраченому. Як бачите, бути добрим не соромно, бути милосердним не затратно, бути співчутливим не складно.
Зло — це складна штука, а Добро- воно завжди просте. Свята простота.

Друзі, давайте робити наше місто добрішим!!!