Срочный сбор

Собрано

19 772 грн.

Срок сбора средств

28 Фев 2023

Цель

50 000 грн.

40%
Подаруй тепло захиснику

Збір благодійних коштів на придбання теплих комплектів із флісу: шапка та светр. 1 комплект = 400 грн. Та інших корисних речей, які зігріватимуть нашіх хлопців на фронті.

З настанням холодів додається турбот про свої родини та близьких людей: чи тепло одягнені, щоб не перемерзли, не захворіли. А ще у кожного мирного в Україні та за її межами часто виникає думка:

«Як там хлопці? Наші воїни, наші захисники?» Хтось мерзне у квартирі через відсутність тепла та електроенергії, а вони — просто неба, в окопах, в бліндажах.

Так хочеться зігріти їх теплом та турботою! І всі ми це робимо: молимося за воїнів, думаємо про них, дзвонимо, намагаючись підтримати та передати через слова свою любов.

А ще можна долучитися до волонтерської акції «Подаруй тепло захиснику». Команда БФ «Служба Милосердя» вже багато разів переконувалась, що варто лише подумати про те, чим ми могли б допомогти ЗСУ, одразу з’являються люди з ідеями та реальними справами. Так і цього разу. Ательє «Гламур» шиє теплі комплекти з флісу: шапки та светри. І ми вирішили, що можна цю добру справу масштабувати і робити постійні замовлення, доки цього потребують наші воїни!

Для цього відкриваємо грошовий збір та запускаємо проєкт на нашому сайті. А також збираємо готівку у благодійні скриньки, які знаходяться у багатьох магазинах м. Тернівка. Ціна одного комплекту 400 грн.

Додай приємних моментів!

Перерахувавши 20, 50, 100 гривень – будь-яку суму, навіть найменшу, ви зігрієте теплом конкретну людину.
А ще можна написати побажання, намалювати з дітьми малюнок, сплести браслетик, тощо. Ці маленькі привіти ми покладемо у кожен теплий комплект і передамо на фронт. Приносьте «привітання» до нашого Центру гуманітарної допомоги на вул. Перемоги, буд.11 кв.  Ми відкриті в суботу з 10:00 до 14:00 та вівторок, з 11:00 до 15:00.

Як допомогти?

Гроші на фліски та інші речі можна перерахувати, натиснувши на посилання. Вас закине на LiqPay, де можна перерахувати будь-яку суму з будь-якої платіжної картки.

Або безпосередньо за номером картки БФ Служба Милосердя: 4246 0010 0196 2541

вказавши призначення: Тепло для ЗСУ

 

Вы жертвуете на

Подаруй тепло захисникам

Укажите суму пожертвования

БО БФ "СЛУЖБА МИЛОСЕРДЯ"
код ЄДРПОУ: 42257110
UA51305299 0000026006050015677
в АТ КБ "Приватбанк"
Назначение платежа: благотворительная помощь (указать для кого или для какого проекта)
Благодарим ♥️ за помощь!

Вы можете пожертвовать наличные средства в урны БФ «Служба Милосердия» для сбора помощи, которые расположены в г.Терновка Днепропетровской области по адресам

Вы можете разместить урну нашего фонда для сбора благотворительных средств у себя в магазине/учреждении